Limaw - meble kuchenne na wymiar

telefon17 857 55 65
telefon17 857 55 65

Aktualności

meble kuchenne - nowości

Nowość w systemach oświetlenia kuchni

Podświetlany wieniec dolny jest nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem stosowanym w szafkach kuchennych. Zastosowanie LED, ukrytych w profilach aluminiowych, pozwala oświetlić blat roboczy i jednocześnie wnętrze szafek.

Jest to użyteczne rozwiązanie i tworzy ciekawe efekty świetlne. Włącznik dotykowy, umieszczony na listwie frontowej konstrukcji daje proste, funkcjonalne rozwiązanie, podkreślajace wzornictwo mebli.

meble kuchenne - nowości

Współpraca z firmą Stoves, liderem na rynku kuchenek wielofunkcyjnych

Nasze studio jako jedno z pierwszych na Podkarpaciu rozpoczeło współpracę z ekskluzywną angielska marką Stoves. Firma Stoves jest liderem na rynku kuchenek wielofunkcyjnych, a zarazem jedną z największych i najczęściej wybieranych marek urządzeń domowych w Wielkiej Brytanii i w całej Europie.

Kuchnie Stoves Richmond i Stoves Sterling dostępne są w formatach 550 mm, 900 mm, 1000 mm i 1100 mm i oferują zarówno klasyczną formę, jak i współczesny design, a także solidną budowę i wielość funkcji.

meble kuchenne - nowości

Blaty z Konglomeratu Kwarcowego Technistone

Oferujemy blaty z konglomeratu kwarcowego posiadającego bardzo dobre właściwości. Cechuje je bogata kolorystyka. W podstawowej ofercie polecamy blaty w 12 kolorach, a na indywidualne zamówienie dodatkowo w ponad 30 kolorach. Materiał Technistone składa się w 95% z naturalnych materiałów - głównie z kwarcu i granitu połączonego z 5% dodatków. Dodatki te zawierają żywicę i pigmenty koloryzujące.

Blaty wykonane z konglomeratu kwarcowego Technistone są bardzo odporne na zarysowania, na cięcia, wysoką temperaturę jak również na kwasy. Pozwala to na używanie blatów kuchennych generalnie bez żadnych ograniczeń i gwarantuje perfekcyjny wygląd powierzchni nawet po wielu latach użytkowania.

meble kuchenne - nowości

Franke Admiral - promocja na zlewozmywaki z bateriami

Wszystkie materiały Franke są proekologiczne: stal może być ponownie przetworzona, a spalenie pozostałych w spalarniach nie zatruwa środowiska. Nie zmieniają barwy i są odporne na wszystkie kwasy i zasady stosowane w gospodarstwie domowym. Zlewozmywaki firmy Franke mają 15 lat gwarancji!.

meble kuchenne - nowości

Fronty szklane!

Kolejną prezentowaną nowością są fronty szklane. Do tej grupy produktów zaliczają się fronty z elementami szklanymi:

  • dotFronty z naklejoną taflą szkła wykonujemy na płycie 16mm. Szkło użyte do tych frontów może być lakierowane lub piaskowane.
  • dotFronty w ramce aluminiowej z wklejonym szkłem lakierowanym. Istnieje możliwość wypiaskowania wzoru.

Kolor frontu zależy od nałożonego lakieru. Podstawową gamą kolorystyczną jest paleta kolorów firm: RENNER ,ICA. Kolorystykę dobieramy wg. systemów: RAL, NCS. Szkło którego używamy do wykonania frontów jest hartowane. Ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu.