Limaw - Pracowanie Meblarska
O nas

Kilka słów na temat naszej pracowni

Od blisko 30 lat tworzymy wnętrza z pasją. Nasze meble są indywidualne jak nasi klienci. Projektujemy i wykonujemy je tak by to właśnie u nas powstały meble marzeń - całkowicie zgodne z Państwa gustem i osobistymi preferencjami.

Pracownia Meblarska Limaw w swojej ofercie proponuje meble kuchenne oraz inne meble do domu w rożnych stylach, przy zastosowaniu szerokiego asortymentu materiałów, blatów, frontów i innych akcesoriów. Czynimy wszelkie starania aby nasze meble cechowała najwyższa jakość, precyzja i solidność wykonania. Lata praktyki i ciągłe dążenie do udoskonaleń a także czerpanie wzorców z najnowszego designu sprawia, ze efekt końcowy naszej współpracy jest spełnieniem Państwa oczekiwań i marzeń o kuchni, która jest sercem Państwa domu.

Współpraca - jesteśmy otwarci.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz

Oferujemy indywidualne podejście do każdego powierzonego projektu, pełen zakres współpracy od próbek materiałów po konsultacje techniczne oraz atrakcyjne warunki współpracy. W obecnym momencie współpracujemy również z największymi markami na rynku, zarówno z segmentu sprzętu agd jak i wyposażenia mebli oraz materiałów wykończeniowych.